Корзина
1675 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Монобрендовая парфюмерия™ ⏰ Пн-Пт: с 9³⁰ до 16³⁰

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
0800 336 727
044 333 89 46
Бесплатные звонки по Украине

Парфуми впливають на вибір статевого партнера

Парфуми впливають на вибір статевого партнера

Дослідник Мілінскі не став вбивати дівчат.

Він роздав 137 студенткам по 36 ароматичних інгредієнта, і дівчата повинні були вибрати найкращий "для себе". Одночасно у студенток був розшифрований HLA-генотип (визначає експресію запахів власного тіла). Результати показали, що вибір дівчат збігався з їх HLA-генотипом таким чином, як ніби вони намагалися посилити запах власного тіла.

Далі дівчата повинні були вибрати з тих же ароматів кращі для "передбачуваного партнера". На цей раз виявилося, що дівчата вибирали запахи протилежні своїм HLA-генотипам. Таким чином, якби передбачувані молоді люди скористалися даними ароматами, то вони так само посилили власні запахи, а підібрані таким чином партнери принципово відрізнялися один від одного по генам HLA. Більш того, потомство у таких пар буде мати найбільш ідеально скомбіновані HLA-генотипи.

Чому "ідеально"?

Фішка в тому, що ті ж молекули HLA на клітинах імунної системи беруть участь в розпізнаванні і зв'язуванні інфекційних агентів. Чим більше відмінностей в HLA-генотипах батьків, тим більш універсальний буде HLA-генотип дитини і тим більшу різноманітність інфекційних агентів здатна буде розпізнати і знищити його імунна система. Тому потомство у партнерів з різними HLA-генотипами буде найбільш здоровим!

В іншому дослідженні було показано, що мозок швидше і сильніше реагував на запах HLA-східного партнера, ніж на запах різного за генотипом. Тому уникнення HLA-східного партнера має набагато більше значення, ніж залучення HLA-відмінного партнера. Так що Греную навряд чи вдалося б створити універсальну композицію ароматів, яка однаково подобалася всім і нікого не відштовхувала.

З усього вище сказаного можна зробити висновки:

Парфуми повинна використовуватися не для маскування своїх запахів, а для їх посилення;
Тому парфум повинен підбиратися індивідуально, ігноруючи тренди і моду;
Правильний підбір парфуму сприяє пошуку генетично відповідних партнерів і народженню здорового потомства.

Предыдущие статьи