
586 ₴
Ці чоловічі парфуми від революціона світу моди Пако Рабана миттєво стали символом і атрибутом чоловічої влади та розкоші. Можна вважати, що саме флакончика 1 Million бракує кожному успішному джентльмену для того, щоб бути впевненим на 100%: життя вдалося, все, чого хотілося, вийшло чудово, і попереду ще величезна кількість досягнень.
Це запах успіху, запах найкращих у всьому. Напевно, саме так мають пахнути великі гроші та можливості, вирішили творці аромату. І вони настільки вгадали з набором інгредієнтів, що аромат паморочить голову, як неймовірний успіх і багатство.
Верхні ноти — коктейль із червоного мандарина та грейпфрута, гурманський приправлений свіжою м'ятою. У «серці», аромату розпускається троянда, сміливий аромат якої трохи приглушений корицею й іншими спеціями. База парфумів не менш вишукана та складна: шкіра, амбра, індійські пачулі, аромати деревини.
Напрямок: Деревні
Тип аромата: Східні-гурманські
Основні акорди: теплий пряний коричний цитрусовий шкіряний амбровий рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art Parfum |
| Країна виробник | Україна |
| Кінцева нота | Деревні ноти, Амбра, Шкіра |
| Початкова нота | Грейпфрут, М'ята, Червоний мандарин |
| Нота серця | Спеції, Кориця, Троянда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог аромату | 1 Million |
| Основні акорди | теплий, пряний, коричний, цитрусовий, шкіряний, амбровий, РОЖЕВИЙ |
| Стать | Чоловічий |
| Вживаність | Вечір |