Продавець Інтернет-магазин розливної парфумерії розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2479 відгуків

ART PARFUM perfume laboratory™

+380 (96) 393-22-10
+380 (63) 645-39-49
Лайф
+380 (99) 267-65-65
Viber

9. Натуральна ефірна олія лаванди найвища складка 15 мл. Читати докладно

9. Натуральна ефірна олія лаванди найвища складка 15 мл. Читати докладно
  • Готово до відправки
  • Код: ОПТ-Э-М-15 мл

131 

+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
9. Натуральна ефірна олія лаванди найвища складка 15 мл. Читати докладно
9. Натуральна ефірна олія лаванди найвища складка 15 мл. Читати докладно
131 
Готово до відправки
+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Лаванда — найвідоміша середземноморська декоративна культура. Неповторна невибаглива рослина, що утворює чарівні куртини й укутується в ароматну хмару, улюблена багатьма. Ефірна олія лаванди здавна активно використовують не тільки для ароматизації приміщень або складання композицій, але й застосовують у медицині та побутовій хімії.

Лаванда вважалася одним з основних цілющих рослин під час монастирських закладів, зокрема ще в Середніх Веках сповна оцінили її загоювальні та анестезувальні здібності. Її аромат традиційно вважається одним із найефективніших заспокійливих засобів. Історія виробництва лавандової олії, її використання стала невіддільною частиною історії парфумерної промисловості. І сьогодні, як і тисячоліття тому, лаванда вважається однією з основних елітних ефірних олій.
Отримання й характеристики

За тисячоліття використання лавандова олія здобувала різними способами — від анфлеражу до складних дистиляцій з олією, але сьогодні основним методом отримання ароматної субстанції з обов'язково свіжих квіток лаванди вважається дистиляція паровими методами.

Зовні олія лаванди майже безбарвна з легким жовтуватим відблиском, дуже рідкісна та легка.

Аромат олії немов увібрав у себе всю гіркувату пряність свіжої лаванди, підкреслену солодкою квітковою основою з деревними відтінками. Якість олії залежить від походження сировини та розташування виробництва. І сьогодні найдорожчим і унікальним вважається французька лавандова олія, специфічна — англійська, «середня» — кримська й австралійська.

Однією з головних переваг цього аромаоласу вважається чудова поєднуваність з іншими базовими й ефірними оліями. Зокрема, перелік комплементарних до лавандового аромаолій надзвичайно великий: сосна, фенхель, кориця, бей, гвоздика, ромашка, майоран, мускатний горіх, троянда, лимон, кипарис, герань, валеріана, імбир, мирра, пачулі, цитронела, чайне дерево, мирт, ладан, петитгрейн, сандал, шавлія, розмарин стануть прекрасними партнерами для лаванди в цілющих і ароматних композиціях.
Вплив на емоційну сферу

Це заспокійлива, що сприяє глибокій медитації, розслабленню і відновленню внутрішніх сил олія є ароматом, що сприяє самопізнанню й саморозвитку, що приносить відчуття чистоти, зцілення, щастя.

Це олія для досягнення внутрішньої гармонії, балансу, усуває депресію та занепокоєння, яка викликає ясність і спокій у думки й емоції. Водночас лаванда аж ніяк не сприяє плаксивості та самобичуванню.

Вважається, що лавандовий аромат допомагає впоратися з заздрістю й агресією. Це один із найвишуканіших емоційних афродизіаків, що сприяє витонченості стосунків та інтуїтивному співпережуванню, що несе ніжність і уважність до партнера.
Лікувальні властивості

У медицині широко використовують регенерувальну та регулювальну дію лавандової олії на все без винятку системи організму. Так, це аромаолія сприяє зниженню тиску, нормалізації серцевого ритму, вирівнюванню пульсу та усуненню болів у серці.

Як знеболювальний засіб олія лаванди діє на м'язові, суглобові, кісткові болі та запалення, а також на судоми та застійні запалення. Водночас ефект від олії подвійний: він впливає комплексно, сприяючи зняттю стресу та реакцій, що викликаються хворобливими відчуттями, водночас чинячи сильний місцевий вплив.

На всю нервову систему лаванда діє заспокійливо, седативно, що дає змогу використовувати це аромаолія як антидепресант, а також знеболювальний засіб, що знімає спазми судин і запобігає атеросклерозу.

З давніх-давану цінували як імуностимулятор, що допомагає «вибудувати» внутрішній захист від усіх інфекцій і вірусів. Поєднуючи заспокійливий вплив із протизапальною та дезінфікувальною, лавандова олія сприяє лікуванню всіх шкірних захворювань, зокрема після опіків, під час обморожування, екземи, пролежнів, ран і кровопідтках.

Не є винятком в універсальності лаванди та вплив на травлення, роботу жовчного міхура та печінки. Лаванда також знімає набряки, вагінети, цистити, регулює менструальний цикл. Чудовий засіб для інтимної гігієни. Аромаолія лаванди вважається чудовим детоксикантом.
Застосування в косметології

Лавандова олія є однією з найбільш активно використовуваних у косметологічній галузі ефірних олій. Вона освіжає, регенерує, сприяє глибокому оновленню й омолодженню шкірних покривів. Після нанесення засобів, що містять олію лаванди, миттєво знімаються почервоніння, набряки, лущення, подразнення, запалення, приглушується свербіж.

Лаванда ідеально підходить для спеціального догляду за ушкодженою або надчутливою шкірою, виявляє дивовижні тонізувальні властивості для втомленої та в'ялої шкіри. Знімаючи не тільки запальний висип, але й перешкоджаючи росту бактерій, олію лаванди під час одночасного впливу на рівень жирових виділень і нормалізації обміну речовин ідеально підходить для обробки прищів.

У разі регулярного застосування запобігає утворенню рубців і шрамів, пігментних плям і зміна кольору шкіри. Крім того, лаванда чудово підходить і для розв'язання проблем із волоссям, зокрема пошкодженої структури, випадання, лупи та ламкості.
Протипоказання

Лавандова олія не зараховують до алергенних, але тест на чутливість краще провести однаково.

Через вплив на гормональний фон і артеріальний тиск ефірна олія лаванди не можна застосовувати під час вагітності, а також людям, схильним до низьких показників тиску. Крім цих, істотних протипоказань немає, але якщо ви проходите терапію засобами, що містять залізо та йод або у вас анемія, процедури з лавандовою олією краще скасувати до завершення курсу.
Дозування

Лавандова олія завдяки м'якому впливу можна застосовувати в трохи концентрованішому співвідношенні, ніж інші ефірні олії.

  •     Для ванн використовують від 4 до 8 крапель олії.

  •     Для аромакулонів персонального використання оптимальною вважається дозування в 3 краплі.

  •     Для масажу, теплих компресів, ароматизації приміщень, олійних або спиртових лосьйонів і засобів для догляду за шкірою обличчя можна на кожні 10 мл основи використовувати від 5 до 7 крапель лавандової олії.

  •     Для гарячих інгаляцій використовують до 10 крапель олії.

  •     Для аплікацій олію можна використовувати нерозбавленим.

  •     Лавандову олію можна застосовувати й усередину, не більш ніж 2 крапель до 3 разів на день, розчиняючи в меді та запиваючи теплим трав'яним чаєм.

Присвоювані лаванди властивості відганяти моль сповна притаманні й одержуваному з неї ефірній олії. Крім того, ця ефірна олія допоможе впоратися й із комарами.

Основні
ДіяПротизапальне
  • Ціна: 131 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner