Продавець Інтернет-магазин розливної парфумерії розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2477 відгуків

ART PARFUM perfume laboratory™

+380 (96) 393-22-10
+380 (63) 645-39-49
Лайф
+380 (99) 267-65-65
Viber

12. Натуральна ефірна олія ялиці 15 мл. Читати докладно

12. Натуральна ефірна олія ялиці 15 мл. Читати докладно
  • Готово до відправки
  • Код: ОПТ-Э-М-15мл

99 

+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
12. Натуральна ефірна олія ялиці 15 мл. Читати докладно
12. Натуральна ефірна олія ялиці 15 мл. Читати докладно
99 
Готово до відправки
+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пихтова ефірна олія трансформується на тлі визнаних «хвойних» фаворитів ароматерапії — ялинової та соснової олій. Його застосовують набагато менше в менших кількостях, ніж аналогічні за властивостями олії, а тим часом ялиця може похвалитися й численними унікальними, що не повторюються в жодному іншому аромамослі характеристиками, зокрема зігрівальним і знеболювальним ефектами.

Ефірна олія, названа ялицевим, добувають із хвої, гілочок і навіть шишок ялиці — красивого та некрупного представника хвойних, що виділяється акуратною пірамідальною формою і сріблястим відливом світлої кори. Пихти ростуть у природних умовах практично по всьому північному півкулі, зокрема й у північноєвропейських країнах, активно культивуються й південніше. Пихта — не тільки прекрасна альтернатива ялинці в новорічних інтер'єрах завдяки своїй здатності набагато довше зберігати презентабельний вигляд і не знижувати хвою після зрізання, але й здавна цінується цілюща рослина.

Піхтова олія добувають практично з усіх видів ялиці, але найціннішими вважаються сибірська та бальзамічна. Загоєння ран за допомогою ялицевої олії славилося ще Гіппократом. Свідоцтво про використання пахучої олії саме для знезараження ран і порізів, а також лікування за допомогою ялиці кашлю, застуди та застосування аромамолу для загального оздоровлення пацієнтів також відносять ще до стародавніх цивілізацій, зокрема й до Давньої Русі. Пихтова олія та смолу дерева використовували у своїх ритуалах і медичних практиках шамани американських індіанців. Сибірська ялинка з давніх часів слугувала джерелом легендарних вітчизняних цілющих сумішей, зокрема олія на початку 20-го століття називали не інакше, ніж «Бальзам із раюдіа».

Пихтова ефірна олія була одним із найпопулярніших цілющих засобів на зарі ароматерапії, але ця дивовижна рослина спеціалізувалася з олії, видобутого з ялиці, потім здобувала камфору, а смолу з дерев і сьогодні використовують для виробництва скипидара.
Характеристики

Добувають піхтове аромаолія з усіх зелених частин ялиці та з плодів, тобто шишок — водночас у окремих видів ялиці, як-от сибірська, використовують переважно стару зрілу хвою, для якої характерно вищий вміст ефірних олій. Для екстракції застосовують цілком звичайний для деревних олій метод парової дистиляції. Зовні олія практично безбарвна або з дуже блідим відтінком приглушеного жовтого забарвлення.

Завдяки своєму складу з активними антиоксидантами й антибактеріальними компонентами ялинкова олія зберігається дуже довго — за належного дотримання всіх інструкцій від мінімальних п'яти років до майже десятка. Але водночас потрібно враховувати, що для сріблястої ялиці (олія маркована abies alba) краще не перевищувати дворічний термін зберігання, адже чим довше зберігається така ефірна олія, тим більш токсична і безпечна для здоров'я вона стає.

Аромат ялицевої олії абсолютно характерний, збігається з ароматом, який привносить у дім і сам представник деревних — він холодний, дуже свіжий, з хвойно-смолистою основою, бальзамовим і майже солодким верхом і терпкою насиченою середньою нотою. Підібрати олії-доповнення для ялиці дуже легко — завдяки низькому, холодному характеру свого аромату ялинка легко змішується з іншими запахами, не заглушуючи та не маскуючи їх, а лише додаючи свіжу лісову нотку. Найкращими комплементарними ароматами для цього аромаолії мають сосну, ялівцю, кипарис, ферулу, майоран, кориця, чорний перець, розмарин, вербену, гвоздика, бергамот, лімет, лимон, бігардія, цитронела та мускатний горіх.
Вплив на емоційну сферу

У плані психоемоційного впливу ялинова олія є одним із найсильніших тонізувальних ароматів. Ця унікальна ефірна олія, що дає змогу досягти глибокої, традиційної релаксації та заспокоєння у разі стресу, нервового виснаження, нав'язливої тривоги, нервозності. Пихта дає змогу швидко позбутися пригніченості та пасивності, вийти зі стану емоційного ступору та нездатність протидіяти негативним чинникам.

Як і в питанні зміцнення здоров'я, ялинова олія розвиває стійкість і витривалість і в емоційному плані, але водночас її глибокий заспокійливо-розслаблювальний характер не несе пасивних установок, а навпаки стимулює активність, тонізує і попри холодні відтінки аромату психологічно зігріває. Це чудова олія, яка дає змогу знайти рівновагу, спокій, стабільність психологічних реакцій, прийняти об'єктивні складники та свій спосіб життя без емоційних і нервових зривів і саморуйнівних проявів.

Піхтова олія підходить і тим, хто не може ефективно керувати своїм часом, адже вона сприяє продуктивному пошуку рішень і швидкій адаптації, найефективнішому рішенню поставлених завдань і викликів. Просвітлюючи та надихаючи, пухта дає змогу прийняти свій життєвий і соціальний статус таким, який він є, адаптуватися до обставин і прийняти себе в них, позбавившись деструктивних емоцій і одночасно відкриває здатність бачити світлі сторони життя й радіти успіхам інших.
Лікувальні властивості

Найбільш у ялицевої олії нарівні з психоемоційними вираженими лікувальними властивостями, а ось косметичні — лише в приватних випадках.

Пихта є найкращою олією для лікування переохолодження й обморожень, адже вона сприяє швидкому виходу організму з стресу в комбінації з місцевим анальгезувальним і відновлювальним впливом.

Пихтова олія має комбінацію відхаркувального та знімного запалення властивостей, чудово заспокоює й купує подразнення дихальних шляхів, зупиняє розвиток захворювань легенів і верхніх дихальних шляхів.

Як прекрасне натуральне джерело фітонцидів і провітамінів, ялинова олія чинить загальнозміцнювальну дію й ефективно стимулює як місцевий, так і загальний імунітет. Це одна з найсильніших протибольових олій у разі невриту, артрозів, невралгій і остеохондрозів, водночас знімальний вплив доповнений і противідтінковим ефектом. Ці ж властивості доречні й під час лікування подагри, ревматизму.

Піхтова олія також проявляє виражену судинозвужувальну та кардіотонічну властивості, стимулює підвищення тиску та усуває порушення кровообігу.
Застосування в косметології

Косметологічні властивості ялицевої олії багато в чому вважають спірними й сьогодні. Для щоденного та регулярного догляду ялинова олія не підходить через маловигадливість реакцій і можливу токсичність, але ось для розв'язання серйозних приватних косметичних проблем її можна використовувати на гострих стадіях їх розвитку.

Він чудово підходить для лікування фурункульозу та гнійного висипу, швидкого зняття набряків і ефекту експрес-ліфтингу для шкіри, що старіє. В екстремальних умовах або в разі аномальної вираженості проблеми ялицева олія чинить антисептичний і дезодорувальний ефект на шкіру всього тіла, який буде особливо доречним під час подорожей і купання в невідомих по чистоті водоймах. Пихтова олія — одна з найкращих для лікування дерматозу на стопах ніг.
Використання в побуті

Піхтова олія в побутовій сфері можна використовувати для швидкого відлякування комах і повної дезінфекції повітря, водночас вона захищає від переносних повітряно-краплинним способом інфекцій і від стафілококів, очищає повітря від пилу й алергенів, цвілі.
Протипоказання

Протипоказань із застосування ялицевої олії досить багато, а запобіжностей — ще більше. Це одна з ефірних олій, категорично заборонених під час вагітності, у разі патології нирок, всіх видів виразкових захворювань і гастритів. Якщо ялинова олія призначена як терапевтичний засіб для приймання всередину, то в жодному разі не приймають натщесерце.

Пихтова олія схильна подразнювати шкіру під час нанесення, водночас окремі види ялиці, з яких добувають олію, можуть спричинити навіть дуже сильне подразнення. У певних випадках піхтова олія може викликати бронхіальні спазми, тому проводять не тільки сенсибілізувальний, а й аерозольний тест (наносять 1 краплю на хусток або ватний диск і вдихають пари впродовж 2-4 хвилин) на сприйняття оливи для виявлення індивідуальної нестерпності.

Сріблясту та білу ялинку застосовують тільки свіжу, бальзамічну — використовують у концентрації не більш ніж 10%, а решта — і зовсім не більш ніж 2% під час розчинення в базах із заспокійливими властивостями.

Жодна з ялицевих олій не можна наносити на шкіру в чистому нерозведеному вигляді, навіть найм'якше та щадне з маркуванням needle oil. Під час нанесення на шкірні покриви та слизові ялиці до 3 хвилин викликає активне холодне відчуття аж до морозного печіння, а під час внутрішнього приймання викликає печію та підташовування, з якими можна боротися додатковим прийманням чаю з м'ятою або кефіру (1 склянка)
Дозування

Попри свої дратівливі властивості, у разі правильного дотримання дозування ялинкова олія не викликає активних неприємних симптомів, водночас звичайні концентрації олії не можна назвати заниженими:

  •     всередину ялинова олія приймають лише по 1 краплі до двох разів на день, обов'язково з густим або твердим транспортним засобом (повна чайна ложка варення, меду, суміш з олією, що поміщається в хлібну капсулу), запиваючи як мінімум склянкою кислою рідини;

  •     для ароматизації приміщень використовують стандартні 4-5 крапель ялиці на звичні 15 квадратних метрів кімнати;

  •     для аромамедальйонів, які можна використовувати під час застуди, грипу, в епідемічні періоди додають від 2 до 3 крапель ялицевої олії;

  •     інгаляції з концентрацією від 1 до 2 краплей ялицевої олії обов'язково обмежують 5 хвилин;

  •     ароматичні ванни, що застосовуються не тільки для психоемоційного ефекту, але й для зняття м'язово-суглобових і невралгічних болів, можна проводити у разі додавання від 6 до 7 крапель ялицевої олії в густому розчиннику;

  •     в такій самій концентрації використовують олію для знеболювального та загального масажу;

  •     для розтирання, особливо для зняття больових відчуттів, використовують 12 крапель ялицевої олії на 15 г основи;

  •     під час обмороження на столову ложку олії з макадамії додають 15 крапель ялової олії, водночас обов'язково зверху зав'язують теплу пов'язку;

  •     для збагачення експрес-засобів із розряду косметики та для використання у разі серйозних запальних процесів на 15 г основи додають від 4 до 6 крапель ялиці.

Основні
ДіяБолезаспокійливий
  • Ціна: 99 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner