Продавець Інтернет-магазин розливної парфумерії розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років. Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями. Порівняти можливості діючих пакетів
Карти ароматів знайомлять з основними групами, або сімействами, на які можна умовно підрозділити весь спектр сучасної парфумерії. Наша Карта ароматів допоможе Вам у виборі парфуму!
Карта ароматів
Оплата
Доставка
Знижки та акції
Закрити [X]
Вибрати тип аромату
Квіткові аромати
До квіткової групи відноситься більшість ароматів. У ній представлені моноароматы і композиції, в основі яких лежить широкий квітковий спектр. Це різні композиції, серед яких такі як жасмин, ірис, лаванда, лілія, троянда, тубероза, фіалка, фрезія і т. д. Ці духи бувають стійкими і насиченими або легкими і прозорими. Вони можуть бути як денні, так і вечірні. Однак, не у всіх їх квітковий відтінок переважає. Часто вони комбінуються з деревними, зеленими, пряними і яскравими фруктовими нотами. Тому дана група розділена на кілька підгруп: квіткові, квітково-водяні, квітково-деревно-мускусні, квітково-зелені, квітково-фруктові та квітково-фруктові солодкі.
Відразу обмовимося, що майже всі водяні аромати базуються на синтетичних інгредієнтах. Суть питання в тому, що сьогодні ще не існує методу виділення натурального запаху моря, грози або альпійського повітря. Всі ці запахи синтезуються в лабораторії. Варто також сказати, що не всі водяні аромати містять у собі акватические акорди. До цієї групи відносяться і парфуми з нотами свіжих фруктів і овочів: кавуна, винограду, дині, огірка і т. д. Слід знати, що водяних ароматів в чистому вигляді не буває. Водні ноти використовують для додання свіжості іншим композицій: деревним, фужерні і квітковим. Вони формують напрям водяних ароматів: деревно-водяні, квітково-водяні та інші.
Деревні композиції характеризуються насиченими ароматами дерев, трохи доповнюються іншими відтінками. Деревних нот настільки ж багато, як і дерев. Сюди входить благородний кедр, землянистые пачулі, містичний уд, свіжий бамбук і зігріваючий сандал. На почесному місці знаходяться екзотичні ноти - гуаяк, кашемір, ебенове дерево. Деревні акорди можуть бути різними: земляними, молочними, пряними, солодкими або теплими і сухими.
Головні риси східного парфуму - пристрасть, провокаційність, імпульсивність і чуттєвість. Він самий спокусливий і спокусливий. Холодну пору року - його рідна стихія. Огортаючи своєю теплотою і даруючи відчуття затишку, він зігріває подібно ароматного глінтвейну. А ось літо явно не його стихія. Густий і важкий запах може бути задушливим і навіть викликати головний біль. Крім цього, східні духи не всім підійдуть. Малоймовірно, що такий аромат грамотно доповнить образ ніжної і тендітної дівчини, якій відмінно підійде легка квіткова композиція. Ще одне застереження - окремі парфуми східного напрямку краще використовувати тільки для особливих випадків: побачень і вечірніх виходів. У робочій обстановці офісу такий аромат може здатися зухвалим і недоречним.
Часто шипрові парфуми плутають з фужерными або східними. Однак вони мають ряд відмінностей. Приміром, вони містять ноти дубового моху, яка надає композиції землистий відтінок. Хоча вона присутня не у всіх шипрових ароматах. Крім того, дубовий мох в парфумерії, на сьогоднішній день, заборонено, тому його аромат отримують з допомогою комбінації інших інгредієнтів: гальбанума і інших мохів. У фужерний композиціях застосовують ноти папороті, не характерні шипрові духам. Парфуми східної групи також не схожі на шипрові. Вони емоційні та палкі, а шипри більш спокійні і врівноважені.
Ароматична група є комбінованою. Найчастіше до неї відносять парфуми, які не мають яскравих відмінних ознак і тому не піддаються більш точної класифікації. Відповідь полягає у їх композиції. Тут можуть бути ноти альдегідів, моху, деревини, води, шкіри, спецій, прянощів, трав, квітів, фруктів і ягід... І ні одна нота явно не перевершує інші.
Літо - час бадьорять і свіжих ароматів. Зарядитися емоційно і підбадьоритися відмінно допоможуть цитрусові аромати (їх також називають гесперидами). Завдяки яскравим нотами апельсина, бергамота, грейпфрута, лайма, лимона і мандарина вони чудово освіжають і підтримують емоційний тонус. Цитрусові аромати займають почесні місця у парфумерів, однак вони мають один недолік - невисоку стійкість. Справа в тому, що ефірні олії цитрусових дуже швидко випаровуються, тому їх аромат чується на початку композиції, а потім швидко змінюється іншими нотами. Якщо Ви купуєте цитрусові парфуми, звертайте увагу на всю піраміду їх аромату, щоб через годину після нанесення вони не принесли Вам розчарування.
Свою назву фужерная група отримала від французького слова "fougere", що означає папороть. Але який зв'язок цих духів і папороті, адже нот папороті в них немає? Справа в тому, що папороть майже не має запаху, а його ноти складаються з інших компонентів. Часто в фужерний парфумах можна зустріти ветивер і герань. Залежно від композиції, вони поділяються на водні, зелені, пряні, фруктові і класичні. Однак, найпопулярніша група - класичні фужери. Вони відрізняються свіжим природним ароматом, подібним до пахощів лугових трав у ранковій росі. Яскраві і прохолодні, вони ідеальні для літньої пори, незалежно від часу доби.