Продавець Інтернет-магазин розливної парфумерії розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2485 відгуків

ART PARFUM perfume laboratory™

+380 (96) 393-22-10
+380 (63) 645-39-49
Лайф
+380 (99) 267-65-65
Viber

20. Натуральна ефірна олія Елі 100 мл. Читати докладно

20. Натуральна ефірна олія Елі 100 мл. Читати докладно
  • Готово до відправки
  • Код: ОПТ-Э-М-100мл

432 

+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
20. Натуральна ефірна олія Елі 100 мл. Читати докладно
20. Натуральна ефірна олія Елі 100 мл. Читати докладно
432 
Готово до відправки
+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Елі, що дарують так багато радісних емоцій під час новорічних і різдвяних свят, крім суто декоративних функцій мають і широкий спектр цілющих властивостей. Ці вічнозелені хвойні красуні з конусоподібною кроною, зовнішній вигляд яких знайомий кожній дитині, сприймаються у нас як традиційні та звичні деревні культури, але в народній медицині ялина використовують для приготування цілющих відварів від цинги, гепатиту, шкірних захворювань, водянок.

Лікувальні властивості.

Лікувальні ялові аромати ще давні знахарки використовували для зцілення кашлю і як основу для приготування гойних мазей. Властивості ялини були описані ще за п'ять тисячоліть до розвитку давньоримської медицини в шумерських писаннях, а основні рецепти профілактики застуди та вірусних захворювань та загального зміцнення імунітету, які застосовуються й сьогодні, були почерпнуті саме з найдавніших дослідів використання ялинової хвої. Напрочуд насичена й інтенсивна ефірна олія ялини зберігає весь комплекс властивостей давнього хвойного дерева.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ефірна олія добувають лише з хвої ялини стандартним для всіх деревних методом парової дистиляції. Зовні ялинова олія безбарвна, рідкісна та дуже легка, її легко розпізнати за характерною та виділяється з групи інших хвойних ефірних олій запаху. У ялового аромаосла він різкий, сильний, напрочуд свіжий з інтенсивною гіркувато-смолистою основою. Термін зберігання оливи з ялинової хвої у разі ретельного дотримання герметичності паковання — понад 5 років.

Комплементарний аромат підібрати до ялини олії далеко не просто, адже інтенсивність і насиченість її власного запаху з легкістю затьмарює й повністю приховує відтінки аромату інших ефірних олій. Аромат ялини добре поєднується з рожевим, мелісовим, вербеновим, мандариновим, апельсиновим, бігардієвим, бергамотовим, а також ефірними оліями іланг-ілангу, петитгрейну та рожевого дерева.

Емоційний вплив аромату ялинової олії має той самий ефект, що й жива ялина під час улюблених зимових свят — він знімає депресивні прояви, заспокоює, швидко усуває нервозність і напруження, є ідеальним засобом для підняття настрою, усунення почуття самотності та втрати. Ялинова олія дає змогу відрегулюватися від суєтності, покращити настрій, створити відчуття особливої події, слугує ідеальним фоном для самопізнання та самовдосконалення, відкриває нові комунікаційні можливості.

ПОЛЕЗНІ ВОЙСТІВАННЯ Й ЗАСТОСУВАННЯ

Найпопулярніші лікувальні властивості ялинової олії — здатність стимулювати імунітет і швидке відновлення як після простудних захворювань, так і після операції та важких хвороб. Ялинова олія водночас підсилює внутрішній захист організму та стимулює обмін речовин, відновлюючи здатність саморегуляції та протистояння інфекціям.

Це одна з найбільш сильнодійних ефірних олій у разі застійних явищ, що супроводжують захворювання верхніх дихальних шляхів і хронічні бронхіти, але тільки антисептичні й антибактеріальні властивості таланту цієї олії не обмежуються.

Ялинова олія — це чудовий протитравматичний засіб, що сприяє швидкому та продуктивному відновленню тканин у разі ран, гематом, забитих місць, саден, набряків. Також ялинкова олія має сечогінний, жовчогінний і потогінний ефекти, це одна з найефективніших аромаолій для усунення циститу, уретриту та інших запалень сечостатевої системи.

Косметологічні властивості ялинової олії проявляються в загальному поліпшенні стану та підвищенні захисних функцій епідермісу, пожвавленні втомленої шкіри, що втратила гладкість і пружність шкіри. Завдяки своїм антибактеріальним властивостям олія з ялинової хвої зменшує пітливість, гнійничковий висип.

Ефективно це олія й у боротьбі з проблемами волосся, зокрема як профілактична добавка від лупи та в запобіганні випаданню.

У побутовій сфері ефірна олія, видобута дистиляцією з ялинової хвої — ідеальний засіб для ароматичного супроводу процедур у лазні та сауні. Його також використовують для ароматизації свічок і в домашньому миловаренні.

ПРОТИВОПОКАЗАННЯ І ДОЗИВАННЯ

Ця ефірна олія не можна використовувати впродовж усього терміну вагітності та у разі патологій нирок, з обережністю досить агресивна ефірна олія потрібно використовувати на шкірі, схильній до дерматитів, алергій і у разі шкірних захворювань.

Для нашкірного нанесення бажано використовувати свіжу ялинову олію, тоді як в інгаляційних методах можна застосовувати й олію, яка стоїть уже кілька років.

Наносити ялинову олію нерозбавленим на шкіру суворо заборонено, водночас навіть у суміші з пом'якшувальною базовою олією будьте готові до того, що олія з ялинової хвої впродовж двох хвилин викликатиме відчутне поколювання шкіри.

Для аромалампи на кожні 15 квадратних метрів приміщення можна додати від 3 до максимум 7 крапель ялини.
Для персональних аромакулонів краще обмежитися не більш ніж 2 краплями.
Кілька крапель ялинової олії використовують для гарячих інгаляцій тривалістю від 3 до 6 хвилин.
Для чудово освіжних аромаванн ялинова олія краще розчиняти в меді, додаючи на повну ванну від 4 крапель (для першої процедури) до максимум 7 крапель.
Для компресів і примочок досить нанести на вологу тканину від 4 до 5 крапель олії.
На один сеанс сауни можна використовувати не більш ніж 7 крапель олії з ялинової хвої, водночас краще приготувати спиртовий розчин.
У разі застуди та ревматизму найбільш продуктивним методом з ароматерапевтичних є масаж із базовою зігрівальною олією, до якої додали від 5 до 7 крапель олії з хвої ялини.
Додавши 10 крапель олії на 10 мг спирту, можна створити універсальний спиртовий настій для боротьби з пітливістю ніг, використання як ароматизатор повітря (додається в наповнений водою розпилювач).
Всередину ефірна олія з хвої ялинки приймають, додаючи 1 краплю на ложку меду або 2-3 краплі на чашку трав'яного чаю.
Для зміцнення імунітету ефективно також полоскати горло теплою водою, на 100 мг якої додали 2 краплі ялинової олії.

Основні
Країна виробникШвейцарія
Об`єм100 мл
Тип засобуЕфірне масло
  • Ціна: 432 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner