Продавець Інтернет-магазин розливної парфумерії розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2485 відгуків

ART PARFUM perfume laboratory™

+380 (96) 393-22-10
+380 (63) 645-39-49
Лайф
+380 (99) 267-65-65
Viber

13. Натуральна ефірна олія м'яти 100 мл. Читати докладно

13. Натуральна ефірна олія м'яти 100 мл. Читати докладно
  • Готово до відправки
  • Код: ОПТ-Э-М-100мл

432 

+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
13. Натуральна ефірна олія м'яти 100 мл. Читати докладно
13. Натуральна ефірна олія м'яти 100 мл. Читати докладно
432 
Готово до відправки
+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кому з нас не знайомий чудовий аромат м'яти, що заспокоює, що супроводжується легким холодком? Свіжа соковита зелень цієї чудової рослини так часто застосовується в кулінарії, що про м'яту як про лікарську рослину сьогодні вже почали забувати. Тим часом і зараз вона є одним із найефективніших заспокійливих і розслаблювальних засобів, до того ж надає тонізувальний і освіжний ефект.

Це одна з найдавніших рослин, які широко використовувалися як у східній, так і в західній медицині, а засушені стебла м'яти знаходять навіть успадковинах давнього гігієністського фараонів. Понад дві тисячі років тому м'яту вважали головною рослиною для нормалізації травлення. Всі переваги м'яти, що розкриваються під час її вживання в «сиром» вигляді, сповна притаманні і м'ятній ефірній олії.
Характеристики

Добувають ефірну олію з м'яти таким звичним для всіх аромаолій, одержуваних зі свіжого листя або пелюсток, методом парової дистиляції, водночас використовують практично всю надземну частину рослин.

Зовні м'ятна олія злегка жовтувата або світло-зелена, рідка та дуже рідка. Аромат у м'яти дуже яскравий: свіжий і підбадьорливий, він одночасно різкий і тонкий, напрочуд насичений нюансами, що поєднує холодні нотки м'ятного запаху з теплими відтінками камфори.

Крім олії власне м'яти, виділяють також олію м'яти перцевої, зі схожими характеристиками, але з прянішим ароматом. Найчастіше ці олії не розділяють, підписуючи й те, й інше, як ефірна олія м'яти. Крім того, олія м'яти перцевої добувають дистиляцією не з надземних частин рослини, а тільки з висушених квіток.

Комплементарними щодо м'ятної олії є аромаосла бергамоту, імбиру, іланг-ілангу, базиліку, лаванди, герані, жасмину, солодкого апельсина, неролі, мандарина, найолі, мускатного горіха.
Вплив на емоційну сферу

М'ята належить до ароматів Меркурія, вона символізує спрагу пригод, чарівність і сміливість, водночас головна її дія охоплює сферу інтелектуального розвитку та товариськості. Знімаючи напруження, негативні переживання та тривогу, м'ята не тільки підсилює впевненість у собі, але й допомагає налагодити спілкування, спілкування, спілкування, зокрема й чудово підходить для підготовки до публічних виступів.

Енергетично м'ята — це запах оновлення, відновлення життєвих сил. У емоційній сфері характер дії м'ятної олії — відновлювальний. Вона допомагає впоратися з емоційним виснаженням, подолати наслідки втоми та напруження, ефективно знімає нервозність і розсередковість після недосипання. М'ята вважається жіночою олією, яка не рекомендують застосовувати молодим чоловікам.
Лікувальні властивості

Перелік корисних властивостей м'яти й ефірної олії, що отримується з неї, не вичерпний заспокійливий вплив. Як у народній, так і в традиційній медицині м'ятна олія активно вживають для полегшення астенічних розладів (зокрема запаморочень, заколисування, нудоти), зубного болю, нападів печії, шлункових спазмів, наслідків переїдання, болю в серце та м'язові спазми під час фізичних перевантажень, хворобливих менструацій.

Одна з корисних властивостей м'ятної ефірної олії — очищення слизових, а також його антибактеріальні властивості активно використовуються в медицині. М'ята аромаолія добре справляється з куперозами. Це один із найбільш дієвих засобів для нормалізації кровообігу та поліпшення станів судин головного мозку.
Використання в косметології

У сфері косметології м'яту застосовують не так широко, як більшість ефірних олій, отриманих із квітучих культур. М'ята сприяє швидкому зняттю подразнення шкіри після контакту з травмувальними чинниками або речовинами, але як загальна заспокійлива добавка застосовується досить рідко.

Головне напрямжання м'ятної олії — поліпшення захисних функцій шкіри, зокрема під впливом екстремальних температур. Завдяки охолоджувальним властивостям і покращенню кровообігу аромаолія м'яти сприяє вирівнюванню кольору шкіри.

Це аромаолія також допоможе впоратися з судинним або капілярним малюнком на поверхні шкіри та з висипкою вугрів, особливо на початкових стадіях захворювання.
Протипоказання

М'ятна олія не належить до найсильніших алергенів, але застосовують її обережно. Ця ефірна олія не можна використовувати в процедурах для дітей віком до 6 років або тим, хто проходить курс гомеопатичних процедур. Вся річ в тому, що м'ята нейтралізує гомеопатичні засоби будь-якого типу; м'ятну олію не можна навіть ставити лавандом із фітопрепаратами.

Крім того, м'ята може викликати алергічні реакції у разі індивідуальної нестерпності, тому тест на чутливість до цього аромамаслу проводять обов'язково. Алергічні реакції зазвичай виникають у тих, хто не переносить і свіжу м'яту.

Під час нанесення ефірна олія м'яти навіть у розбавленому вигляді впродовж декількох хвилин викликає відчуття холоду та поколювання. Попри те, що м'ята — заспокійлива олія, на нервову систему вона діє збудливо та тонізувально, тому олія не варто застосовувати впродовж занадто довгого періоду без перерв або вечора, це може викликати безсоння.
Дозування

М'ятне аромаолія не належить до числа найактивніших і його зазвичай використовують у стандартних дозуваннях, але без збільшення рекомендованих доз.

  •     Якщо ви використовуєте аромалампу, то до гарячої води додавайте не більш ніж 5 крапель аромаосла, а ось для аромамедальйонів здебільшого досить 1, у крайньому — до 3 крапель м'ятної олії.

  •     Для прийняття розслаблювальної й заспокійливої аромаванни в емульгаторі можна розвести не більш ніж 7 крапель олії на одну процедуру, водночас починати краще й зовсім з 3 крапельок.

  •     Для компресів, розтирань, масажу олію використовують у кількості приблизно 6 крапель з олією-розчинником. До косметичних засобів додають не більш ніж 2 крапель на кожні 5 грамів основного складу.

  •     Дуже ефективно м'ята допомагає впоратися з запаленням порожнини рота: у цьому разі найефективніше використовувати метод аплікацій, промахуючи ватні тампони змішаними в рівних частках рослинною олією (любим) й аромамаслом м'яти.

  •     Для швидкого знеболювання (у разі зубного або м'язового болю) на кожну частку м'ятної олії примішують 2 частини будь-якого базового аромаолійникалу.

  •     У кулінарії його використовують так само, як і свіжу або сушену м'яту — для ароматизації десертів, вина та чаю. На 1 літр напою додають до 5 крапель м'ятної олії.

Застосування в побуті

М'яту можна використовувати й для відлякування комах, зокрема й різноманітних паразитів, адже більшість з них не виносить запаху м'ятної олії, як і аромату зелених частин цієї рослини.

За допомогою ефірної олії м'яти або м'яти перцевої можна позбутися мурах і гризунів у саду: досить просто побризкати ефірною олією там, де вони вам докучають, наприклад, біля луковичних рослин на квітнику або біля мурахників на городі.

Основні
Країна виробникШвейцарія
Об`єм100 мл
Тип засобуЕфірне масло
ДіяЗахисне
Вид ефірної оліїМ'ята польова
  • Ціна: 432 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner