Продавець Інтернет-магазин розливної парфумерії розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2485 відгуків

ART PARFUM perfume laboratory™

+380 (96) 393-22-10
+380 (63) 645-39-49
Лайф
+380 (99) 267-65-65
Viber

14. Натуральна ефірна олія розмарину 100 мл. Читати докладно

14. Натуральна ефірна олія розмарину 100 мл. Читати докладно
  • Готово до відправки
  • Код: ОПТ-Э-М-100мл

432 

+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
14. Натуральна ефірна олія розмарину 100 мл. Читати докладно
14. Натуральна ефірна олія розмарину 100 мл. Читати докладно
432 
Готово до відправки
+380 (96) 393-22-10
Киевстар
  • +380 (63) 645-39-49
    Лайф
  • +380 (99) 267-65-65
    Viber
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Розмарин — одна з найпопулярніших спецій, яку активно застосовують для надання гарячим стравам глибокого, насиченого аромату. Але розмарин можна використовувати не тільки як пряну домішку: ця рослина має широкий спектр антисептичних, протизапальних, регулювальних властивостей, які повністю передаються та виготовляються з листя розмарину ефірної олії.

Імпозатний і дуже красивий урожайник середземноморських схилів, з усіх надземних частин якого отримують однойменну ефірну олію — рослину легендарну. Його назва вказує на приморське походження, а з самою рослиною багато хто пов'язує легенду про те, як кущ із білоцвітучого став синеколірним після того, як на нього повісити свій плащ Дева Марія. Але легендарним розмарин називають не тому, адже ця пряність — одна з перших культур, які почали використовувати в культах і медичних цілях, що має статус священної рослини в стародавніх цивілізацій.

Навіть у Середні Відека ароматний розмарин вважався рослиною особливою, його використовували в обрядах вичавлювання для покликання диявола та активно застосовували як майже всемогутні ліки. І нехай відтоді розмарин давно став більш «кулінарним», ніж лікарською рослиною, і сьогодні його яскравий і сильний аромат викликає сильні емоції.
Характеристики

Ефірна олія з розмарину, а точніше, з його листя й квітучих гілочок добувають методом дистиляції парою. Якщо для отримання аромаолії використовують молоді рослини, то їх повністю використовують.

Зовні розмаринова олія безбарвна або злегка жовтувата, вона рідкісна, легка, але вражає насамперед свіжим ароматом, ніби щойно розтертий між пальцями листочка.

Гіркуватий аромат цього аромаоманлу напрочуд теплий, він одразу створює затишну атмосферу. Сильний, насичений, що сполучає нотки свіжоскошених трав і гіркуватий аромат перцевої м'яти, розмарин буквально оточує хмарою дивовижно чистого запаху.

Комплементарними до розмаринового є ефірні олії перцевої м'яти, петитгрейну, лимонної вербени, гвоздики, сосни, кедра, ялиці, ромашки, мускатної шавлії, мускатного горіха, лаванди, кипариса, чебрецю, мирта, евкаліпта, цитронели, ладану, кориці.
Вплив на емоційну сферу

Розмарин — це аромат Сонця, що сприяє успіху та силі. Теплий аромат розмарину несе в собі натхнення, стимулює інтелектуальний розвиток і захищає від негативного впливу. Імуноміцнювальна олія сприяє посиленню життєвої енергії, стимулює активність і дію.

У емоційній сфері розмаринова олія чинить зміцнювальну та гармонізувальну дію, допомагає подолати психологічні та соціальні бар'єри, усуває невпевненость і надмірну сонливість, сприяє зміцненню пам'яті та посиленню інтуїції.

Це досить активний афродизіак, що стимулює чуттєвість і сприйнятливість.

Вважається, що розмарин — найкраща олія для студентів, адже він допомагає розвитку пам'яті та оберігає від розумового перевтоми.
Корисні властивості розмаринової олії

Розмаринова олія поєднує відновлювальну, протизапальну та спазмолітичну дію. Воно вважається одним із найкращих імуномоделювальних і активізує внутрішні сили організму олій.

  •     Одне з головних впливів розмарину — протибольову та спазмознімальну, водночас це унікальне аромаолія, хоч би яке в разі зняття болю не створює седативного ефекту. Вона добре справляється як із м'язовим болем, так і з втомою й скутістю м'язів.

  •     Розмарин часто застосовують для стимуляції діяльності нервової системи, зокрема, у разі локальних паралічів або порушень окремих функцій (ректи, моторика).

  •     Допомагає зняти запальні процеси у разі невритів, артритів і остеохондрозу, знімає головний біль і допомагає впоратися з втомою очей у разі підвищених навантажень.

  •     У сфері системи травлення розмаринова олія сприяє нормалізації роботи шлунка, усуненню застійних явищ, розчиняє пісок і каміння.

  •     Як антисептична олія її активно застосовують у разі захворювань шкіри та фурункульозів.

  •     Досить активно впливає це аромаолія та на роботу серця й судинної системи, сприяючи нормалізації кров'яного тиску, зміцнюючи судини та знімаючи застійні запалення у разі варикозу.

  •     Поліпшуючи не тільки мозковий кровообіг, але й якісно регулюючи коронарне кровообіг, дуже ефективно під час боротьби з дистоніями та гіпотонією.

  •     Розмаринова олія часто містить у собі перелік препаратів у разі ангінах та інших захворювань горла, але найефективніше вона в боротьбі з захворюваннями органів дихання, від звичайної застуди до серйозної астми, адже це аромаолія здатна дуже швидко проникати в організм.

Використання в косметології

Основний косметичний вплив розмаринової олії — відновлювальна та нормалізувальна. Це чудовий засіб для проблемної та жирної шкіри. Аромаолія з листя розмарину допомагає відновити шкіру із широкими порами, занадто жирну та з висипками.

Вважається, що розмаринова олія активніша за інші розсмоктує шрами та рубці. Часто олію розмарину застосовують для відновлення шкіри рук, але найактивніше її використовують для догляду за волоссям. Розмаринова олія ефективно усуває лупу, сприяє глибокому очищенню волосся й ідеально підходить як активна домішка для засобів, призначених для догляду за жирним або комбінованим волоссям. Загальний вплив на волосся — стимулювальна регенерація та пришвидшувальний ріст.
Протипоказання

Ефірна олія, що видобувається з розмарину, досить активна, вона інтенсивно впливає на шкірні покриви, тому її не рекомендують застосовувати під час чутливої шкіри та вагітним.

Крім того, спазмолітичний ефект розмарину будується на підвищення м'язових скорочень і його не треба застосовувати людям, схильним до судом, а також хворим на епілепсію. Розмаринова олія може викликати стрибки тиску, тому її дуже обережно треба використовувати тим, хто страждає на гіпертонічну хворобу.

Тест на алергічну реакцію проводять обов'язково.

Розмаринова олія може викликати опіки на сонці.
Дозування

Під час нанесення на шкіру олія розмарину викликає сильну реакцію печіння, якої не варто боятися: вона зникне не більш ніж за 3 хвилини. Попри такий активний характер, аромаолія не використовують у зменшеній концентрації.

  •     Для поліпшення характеристик різноманітних мазей, кремів, а також засобів для догляду (щоденне і спеціальне) за волоссям і шкірою на кожні 5 грамів засобу додають по 3 краплі розмаринового аромаолії.

  •     Дуже ефективний вплив розмаринової олії проявляється в теплих компресах, але процедуру не можна проводити довше пів години та використовувати понад 3 крапель аромаолії.

  •     Для прийняття ванн олія розводять у базовій олії або меді, додаючи до 5 крапель розмарину на одну процедуру. Під час прийняття перших процедур будьте обережні: ароматичні ванни з розмарином можуть викликати сильне запаморочення, поки ви до них не звикнете.

  •     Розтирання проводять досить інтенсивною сумішшю, використовуючи на чайну ложку базової олії 6 крапель розмаринової. Таке ж дозування підходить і для масажних процедур.

    Для інгаляційних методів та аромаламп застосовують до 5 крапель олії, а для персональних кулонів — до 3 крапель.

 

Основні
Країна виробникШвейцарія
Об`єм100 мл
Тип засобуЕфірне масло
ДіяЗміцнювальну
Вид ефірної оліїРозмарин
  • Ціна: 432 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner