
564 ₴
Відкривається аромат легким натяком на грейпфрутну свіжість. Витонченої свіжості й аристократизму додає бергамот. Мабуть, саме так пахли аристократки, які прибули в позатриньому столітті взимку на Рив'єру. Ні краплі крути солодощів у вступі, тільки свіжість і чистота.
У серці — яскраво відчувається фіалка та солодкий інжир. Відчувається пряність ірису, він трохи пудровий, ніби прив'язаний. Серце аромату відсилає нас до парфумерної класики. Здається, що саме так пахли наші прабабочки, гуляючи під ажурною парасолькою під яскравим, але не обпікаючим сонцем курортів.
Оксамитова ваніль і насичений ветивер завершують композицію. Парфумерам вдалося передати дух позатриманого століття, але аромат недвигун, ноти підбадьорливого вступу його добре осучаснили, у результаті вийшов такий милий і вишуканий вінтажний аромат. Він дуже ненав'язливий, але водночас стійкий і добре тримається на шкірі. Буде доречний практично скрізь і на всіх, адже він має аристократичну стриманість.
Напрямок: Квіткові
Тип аромата: Деревний
Основні акорди: квітковий пудровий деревний фруктовий зелений озоновий