Як же приємно жінкам бачити захоплені погляди чоловіків. Погодьтеся, що відчувати себе на висоті, радіти кожній миті іноді нас налаштовує саме наш улюблений аромат. Як здорово при легкому подиху вітерця відчути ніжний аромат троянди або солодкий запах ванілі...
Аромат, який несе ваша шкіра, це своєрідний ідентифікаційний номер для оточуючих. Ось ви у відмінному настрої, мрієте про весну, і люди відчувають це у вас – по вашій посмішці, ходою і... запаху. Ви пахнете навесні! Як же приємно вибирати аромати під свій настрій. І як неймовірно важко не заплутатися в запропонованій парфумерією продукції, серед якої не так-то просто знайти підходяще собі. Для початку давайте розберемося, які види парфумерії бувають.
1. Парфуми
Вони є найбільш стійкою і сильною парфумерією. Деколи достатньо лише крапельки парфумів, щоб надовго забути про їх повторному нанесенні. Прекрасний аромат протягом п'яти і більше годин буде триматися на вашій бархатистою шкірі. Також у духів більш багатогранний і глибокий запах (всі читали і дивилися «Парфумера»?). Однак, на жаль, саме духи є самою дорогою парфумерією.
2. Парфумована вода (туалетні парфуми)
Які плюси у парфумованої води? По-перше, це зручність використання, оскільки туалетні парфуми завжди випускаються в спреї. По-друге, у цього виду парфумерії оптимальне співвідношення ціни та якості. По-третє, в парфумованій воді міститься досить високий відсоток ароматичної композиції, що дозволяє їй утримуватися на тілі практично так само довго, як і духам.
3. Туалетна вода
Туалетна вода відмінно підходить для повсякденного застосування. У магазинах є величезний вибір, причому на прилавках можна знайти туалетну воду в різних обсягах – по 30, 50, 75 і 100 мл. Як і парфумована вода, вона найчастіше буває у вигляді спрею. Приємно радує і доступність в ціні. Однак великим мінусом туалетної води є її низька стійкість, яка складає всього лише два-три години.
А тепер, визначившись з видом парфумної продукції, давайте визначимо, коли і до чого підходять аромати.
По-перше, необхідно одразу розділити ранковий і вечірній аромат. Якщо ви збираєтеся використовувати парфуми або туалетну воду вранці, то запах повинен бути легким і ненав'язливим. Для цієї мети сміливо вибирайте цитрусові аромати, а також морські мотиви. Для вечора краще використовувати мускатно-амброві або пряні ноти.
По-друге, вибір аромату залежить і від пори року. Наприклад, для літа краще вибирати щось свіже і знову-таки ненав'язливе, оскільки при підвищенні температури парфумерія відчувається більш сильно. Не варто розполохувати людей нудотним солодким запахом в спеку.
По-третє, хочеться порадити носити з собою невеликий флакончик парфумів або парфумованої води. Якщо ви вранці надушилися дуже сильно, то в будь-якому випадку до вечора запах не доживе. Краще всього протягом дня кілька разів скористатися прихопленим флаконом.
До речі існує безліч класифікацій, за якими можна підібрати аромат спеціально по вашому типу. Наприклад, є класифікація поділу запахів для жінок за різними критеріями – жінка Весна, Літо, Осінь, Зима. Або ж поділ за типом темпераменту – для холерика, меланхоліка, сангвініка, флегматика.
Однак не варто сліпо слідувати таким класифікаціями, наносите парфуми або іншу парфумерію під ваш настрій і ваші спогади. І тоді улюблені аромати будуть радувати вас протягом всього дня. І наостанок хотілося б відзначити декілька моментів щодо використання парфумерії.
Багато фахівців радять наносити аромат на суху чисту шкіру в тих місцях, де легко прощупується пульс: за вухами, в улоговинці шиї, під грудьми, в згинах ліктів, на зап'ястя, під колінами. Це пов'язано з тим, що биття пульсу дозволяє аромату краще випаровуватися. Можна іноді подушити волосся. Не варто наносити на одяг, оскільки аромат розкривається повною мірою лише при контакті з шкірою. Не користуйтеся парфумами, якщо ви збираєтеся перебувати на яскравому сонці – це може викликати опіки.
Вдалого вибору свого аромату і гарного настрою!